Реєстрація торгової марки

Перше, що потрібно зробити, відкривши свою справу – зареєструвати домен і створити сайт. Захист прав на назву компанії є найважливішим кроком, на який, на жаль, підприємці не звертають належної уваги. При цьому якщо їхня справа буде успішним і почне приносити чималий дохід, то можуть виникнути наступні неприємності:

Бажаючи «перехопити» бізнес, шахраї зареєструють назва компанії на себе.
Вас звинуватять у порушенні прав будь-якої компанії.
У першому випадку вас чекає складна боротьба за свою справу, і невідомо, чи буде результат вдалим. Що стосується порушення прав, то назва торгової марки може і не бути в Інтернеті, тому реєстрація марки необхідна.

Торгова марка є ефективним захистом вашого справи від посягання з боку неблагочестівих людей. До того ж саме вона – так зване обличчя вашої компанії. Плюс до цього зареєстрована в межах України марка дозволить вам стати володарем домену .UA (вищий рівень) з таким же ім’ям, а в майбутньому при відкритті реєстрації домену .укр ви зможете отримати і його.

Перелічимо основні випадки, при яких без реєстрації торгової марки не обійтися. До них відноситься:

Охорона назви.
Отримання домену в зонах .ua, .укр.
Збільшення вартості вашого бізнесу.
Захист прав.
Отримання документів дозвільного характеру.
Внесення марки в статутний капітал вашої компанії і в Митний реєстр країни.
Надання дозволу її використання іншими людьми (наприклад, ліцензія або франчайзинг).
Подача Міжнародної заявки по Мадрідсткой системі реєстрації марок.
За допомогою зареєстрованої торгової марки ви зможете захистити свої права і бізнес від недобросовісних конкурентів, використовувати її для послуг і товарів (для яких ви її зареєстрували), перешкоджати її незаконному використанню, отримувати відшкодування збитку, який виник в результаті порушення ваших прав, а також дозволяти її використання іншими особами.

Реєстрація торгової марки
Процедуру реєстрації найкраще довірити фахівцям, які складуть заявку на реєстрацію, відправлять її до відповідного органу, проконтролюють терміни і будуть надавати необхідну допомогу до того, як ви отримаєте свідоцтво. У той день, коли торгова марка буде опублікована, співробітник пошле заявку на реєстрацію однойменного домену в зоні .ua. Реєстрація ТМ буває прискореною та стандартної (за меншою ціною). Також ви можете безкоштовно перевірити назву серед всіх зареєстрованих торгових марок. Якщо ж ви бажаєте дізнатися, унікальна чи марка, в той же день, скористайтеся прискореної платною послугою.

Чому, щоб зареєструвати торгову марку, потрібно звернутися саме до нас?

Справа в тому, що співробітники нашої компанії відрізняються високим професіоналізмом. Ми також гарантуємо високу швидкість роботи. Що стосується оплати, то ви можете скористатися післяплатою – ми надаємо відстрочку до 2 місяців. Відразу в той день, як ми отримуємо ваші дані, здійснюється подача заявки. Нарешті, якщо вам повідомили, що вашу торгову марку вже нічого не врятує, звертайтеся до наших фахівців, для яких безнадійних марок не існує.